مدیریت و تخصص های موجود در شرکت آذین راه :

 

  سوابق مدیران و پرسنل :

آقای مهندس کبیری مدیریت عامل

آقای محمد مهدی كبیری مدیر عامل شرکت - دارای لیسانس مهندسی كنترل و ابزار دقیق (زیر گروه رشته مهندسی برق) از دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد.  از سوابق اجرایی ایشان می توان به:

  • مدیر پروژه سیستم نظارت تلویزیونی شهر تهران (فاز اول - 50 دوربین) ،

  • قائم مقام سازمان حمل و نقل و ترافیك تهران به مدت یكسال ،

  • مدیر عامل شركت عرف ایران - وابسته به شهرداری تهران به مدت 5 سال,

 اشاره نمود. طی مدت مدیریت ایشان در شركت عرف ایران در تولید و نصب علائم راهنمایی در تهران و برخی شهرستانها تحول بزرگی رخ داد به نحوی كه در گزارش های خبری مربوط به اجلاس سران كنفرانس اسلامی در تهران ، تحول تجهیزات ترافیكی تهران در اكثر اخبار رسانه های خارجی منعكس گردید.

سایر مدیران و پرسنل شرکت ، هر یک در زمینه کاری خود خصوصاً امور طراحی تابلوهای ترافیکی و ساخت قالب های فلزی تبحر خاص دارند .

 

  تخصص در ساخت قالبهای فلزی :

ساخت قالبهای فلزی با کیفیت بسیار مطلوب از تخصص یکی از مدیران و شرکای شرکت بوده و به جرأت می توان اظهار نمود که خدمات فنی این بخش در بین همه شرکتهای ایرانی فعال در زمینه تولید علائم، بی نظیر می باشد .

 

  تخصص در طراحی تابلوهای راهنمای مسیر  :

طراحی تابلوهای راهنمای مسیر از مقولات بسیار تخصصی می باشد. پرسنل فنی این شرکت بخوبی به این مقوله تسلط دارند بنحوی که بسیاری از کارفرمایان بخاطر این تبحر شرکت، اصرار به ارجاع کار به این شرکت دارند. 

 

  سیستم برداشت اطلاعات و مطالعات مهندسی ترافیک :

   نوآوری این شرکت در طراحی سیستم جدید برداشت اطلاعات وسیله مناسبی جهت مطالعـات جاده ها و ارائه طرحهای ایمنی مناسب می باشد. بوسیله این سیستم از کل مسیر فیلم برداری شده و هر لحظه فیلم، حاوی اطلاعات مختصات جغرافیایی جهانی و فاصه از مبداء از قبل تعریف شده می باشد. مطالعه بر روی این فیلمها در محیط دفتر و با آرامش خاطر صورت می گیرد.

 

 

 

Home
مدیریت و تخصص ها
محصولات
تجهیزات ترافیکی قابل ارایه
گاردریل
مقالات ارایه شده
مشتریان
گالری عکس
تیم طراحی وب سایت